מצגות עסקית

מה שהופך מצגת עסקית רגילה למצגת עסקית מעולה

היא כזו שזוכרים אותה

מצגות עסקיות

אם פעם היינו צמאים לקבל מידע והיינו עושים הכל כדי למצוא מידע הרי שהיום בעידן המידע הדיגיטלי אנו שטופים במידע וטובעים בים של מידע .ואם פעם כדי היינו משקיעים זמן רב בחיפוש אחר המידע המתאים לנו הרי שהיום ניתן לקבל מידע תוך שניות. בעידן שבו יש שפע של מידע התפתחו לא מעט אמצעים להצגת מידעים שונים, אחד מהם הוא המצגות העסקיות.

השלבים במהלך הכנת מצגת הם:

בדיקות וחזרות סופיות

בדיוק כמו בהופעה של להקה, חשוב לתרגל ושוב לתרגל את המצגת העסקית. זה יכול להיות מול חברים או עמיתים למקצוע ולקבל הערות. כמו כן חשוב למדוד את הזמן בעזרת טיימר, במצגות עסקיות הזמן הוא קצוב וכדאי להשאיר זמן לשאלות ותשובות מהקהל.

תכנון המצגת העסקית

בשלב זה יש לתכנן כיצד תיראה המצגת ואילו תכנים היא תכלול. מצגות עסקיות כוללות בד"כ כותרות תמציתיות ולאחריהן מופיע מידע תמציתי ומדויק שמצליח להעביר לקהל היעד את אותם המסרים שהגדרנו בשלב הראשון.

איסוף המידע הדרוש

בשלב זה יש לאסוף מידע טקסטואלי או מידע ויזואלי או כל מידע אחר שיתכן ונזדקק לו במהלך הפקת המצגת. מצגת עסקית היא בעצם כמו ספר מצולם או ספר ויזואלי שבו כמה תמונות ואמצעים גרפיים מחליפים אלפי מלים. מצגת יעילה היא מצגת שמצליחה להעביר מקסימום של מידע במינימום זמן.

הגדרת מטרת המצגת

בשלב זה נדרש דיאלוג עמוק בין מפיקי המצגת לבין הלקוח שבסופו יהיה ברור מהי בדיוק מטרת המצגת ואילו מסרים עליה להעביר לקהל היעד. בדרך כלל בשלב הזה יוחלט גם על הפלטפורמה. ישנן פלטפורמות רבות לבניית מצגות ולכל אחת מהן עלויות ומאפיינים שונים, ולכן חובה להחליט מראש.

כמה עולה מצגת עסקית?

המחיר של מצגת עסקית נקבע על פי מספר פרמטרים: בראש ובראשונה סוג הפלטפורמה הנבחרת, אנו מציעים 4 אפשרויות לבחירה: Real-Time, HTML5, Prezi, Power-Point לכל אחד ואחד מהם יש את היתרונות והחסרונות משלו. בנוסף יש לקחת בחשבון את מספר השקפים, אנימציות, רספונסיביות, אינטרקטיביות, הדמיות תלת מימדיות של מוצר; דיאגרמה המתארת תהליך, גרפים וטבלאות. לנוחיותכם, אנו מציעים גם שרותי כתיבה מקצועית וקופירייטינג. במקביל יש לנו פתרונות תצוגה לכנסים ולתערוכות כך שאתם מקבלים פתרון מקצה לקצה והכל במקום אחד.

דוגמאות למצגות עסקיות

דוגמאות למצגות עסקיות במגוון תחומים: מצגות עסקיות בהי טק, מצגות עסקיות בנדלן, מצגות עסקיות לגיוס משקיעים, מצגות עסקיות בתעשייה, מצגות עסקיות בהדרכה. דוגמאות נוספות למצגות ניתן לראות בעמוד פורטפוליו

מצגת עסקית לפארמה
חברת Kamedis

מצגת עסקית בנדלן
Global Foundation Group

מצגת עסקית בתעשייה
חברת Life Fitness

מצגת עסקית להי טק
חברת Comovid

מצגת עסקית בהי טק
חברת CUCUVIA

מצגת עסקית בנדלן
חברת אר בריבוע

מצגות עסקיות בהי טק

מצגת עסקית בהי טק
חברת ORANGE

מצגות עסקיות בנדלן

מצגת עסקית בנדלן
לפרוייקט מגדל בפארק

מצגת עסקית בתעשייה

מצגת עסקית בתעשייה
חברת מפעיל

מצגת עסקית לבית השקעות

מצגת עסקית לבית השקעות
חברת MMG

מצגת עסקית בנדלן

מצגת עסקית בנדלן
חברת אקרשטיין

מצגת עסקית בהי טק

מצגת עסקית בהי טק
חברת Cortica

מצגת עסקית במסחר

מצגת עסקית במסחר
חברת לאומי קארד

מצגת עסקית בהי טק
חברת Viaccess Orca

מצגת עסקית ברפואה

מצגת עסקית ברפואה
חברת כצט

מצגת עסקית בהיטק

מצגת עסקית בהי טק
חברת SoftWeave

מצגות עסקיות בנדלן

מצגת עסקית בנדלן
כפר המכבייה

מצגות עסקיות בתעשייה

מצגת עסקית בתעשייה
חברת Mafil

מהן מצגות עסקיות

מצגות עסקיות נועדו להציג בפני קהל היעד מידע תמציתי שיהיה מדויק, מעניין וברור ויצליח להעביר את המסרים במהירות ובקלות. מטרתן היא להצליח למשוך את תשומת הלב של קהל היעד ולהשפיע על קהל היעד הצופה במצגת כך שאותו קהל יצא לאחר המצגת כאילו הוא תוכנת כמו רובוט וכעת עליו להגיע אל ההחלטה הרצויה.

יש היום סוגים שונים של מצגות עסקיות, הנבדלות זו מזו באופן שבו הן מוגשות לצופה, ובמטרות שלהן. יש מצגות שמטרתן החדרת מוצר חדש לשוק, ויש מצגות שמטרתן מתן הסברים ומידע במהלך כנס עסקי כלשהו, ויש מצגות שמטרתן פרסום ושיווק של החברה. יש מי שיציג מצגת עסקית פלאש ויש מי שיציג מצגת עסקית POWERPOINT ויש מי שיציג מצגת וידאו.

הכנת מצגות מקצועיות

מצגת עסקית אינה סתם הצגה מאולתרת של מידע, מצגות עסקיות דורשות לא מעט הכנה מראש ולא מעט עבודה. הכנה של מצגת היא תהליך מושקע ומורכב שדורש תחומי ידע שונים כמו גרפיקה, עיצוב, פסיכולוגיה של השיווק, יכולת כתיבת תכנים שיווקיים תמציתיים וברורים, ניצול יעיל של פרק זמן קצר קצוב מראש, ועוד.

עולם שלם של מצגות

ישנם סוגים שונים של מצגות: מצגות עסקיות לגיוס משקיעים, מצגות אינטראקטיביות, מצגות הדרכה לפני עובדים. כמו כן גם הפלטפורמה יכולה להשתנות ממצגת פאואר פוינט, מצגת פלאש, מצגת ב HTML5  או מצגת ב REAL-TIME.