מצגת עסקית בנדל"ן

מבוא להכנת מצגת עסקית בנדל"ן

צריכים להכין מצגת לקידום פרוייקט נדל״ן? עליכם להכין מצגת המאפיינת את הפרוייקט, את הזדמנות ההשקעה, החזר השקעה, את שיווק הפרוייקט וכל פרטי הפרטים הכוללים טבלאות וגראפים עבור המשקיעים. לנו זה נשמע כמו עבודה במשרה מלאה, עבודה המצריכה מומחים לכתיבה וניסוח וגם מי שיטפל בעיצוב מצגת משקיעים בנדל״ן.

בין אם אתם יזמים, מתווכים, קבלנים, אדריכלים או כל עיסוק אחר הקשור לתחום הנדל״ן ועליכם להכין מצגת עבור בעלי עניין, משקיעים או לקוחות, אנו בחברת מדיהלאב מציעים לכם את הפתרון המושלם – אנו נכין עבורכם מצגת משקיעים בנדל״ן, בעברית או באנגלית, תוך כדי שימוש בשפה מקצועית וטקסטים משכנעים ועיצוב של אלופים.

השירותים שלנו בהכנת מצגת עסקית בנדל"ן

תרגול מצגת משקיעים לנדל``ן ע``י מאמנת

עיצוב מצגת Power Point או PDF לשליחה במייל

מבנה המצגת העסקית בנדל``ן מותאם למשקיעים

המצגת מותאמת לכל פלטפורמה שתבחרו

עיצוב המצגת בפורמט 16/9 HD ואפילו 4K !

שימוש בקופירייטר מקצוען לכתיבת תוכן שיווקי

copywriting-in-english

מה כוללת מצגת לגיוס משקיעים בנדל״ן

כאשר אתם מפקידים בידינו את הכנת המצגת (מצגת השקעות נדל״ן) אנו מבטאים בה שני דברים עיקריים: הראשון הוא בניית המצגת בהתאם למיתוג וערכי החברה, השני הוא התייחסות מעמיקה לפרוייקט עצמו, הן מבחינת המספרים ואת מבחינת ההדמייה האדריכלית. כן, אנו מספקים גם שירותי הדמייה אדריכלית בתלת ממד.

כל העיצוב והעימוד של דפי המצגת יעשה לפי מיתוג החברה שלכם ויבטא היטב את ערכיה ואת החזון שהיא מציעה. לצורך כך נשתמש בצבעים מתאימים, אנימציות ושאר כלים ויז׳ואלים.

הכתיבה השיווקית שלנו תבטא היטב את התכנית העסקית ותסביר את פרטייה בצורה הטובה ביותר. המצגת תציג בצורה מדוייקת את כל הפרטים הרלונטיים של הפרויקט: סכום ההשקעה, תחזית להחזר ההשקעה; מיקום ומאפייני הנכס; לוחות זמנים; ניתוח יתרונות הפרוייקט ועוד.

דוגמאות למצגות עסקיות בנדל"ן

דוגמאות להדמיות אדריכליות בתלת מימד

היתרונות שלנו בהכנת מצגת עסקית בנדל"ן

הכנת מצגות עסקיות לנדלן היא תורה שלמה, אך אם יש מאפיין מרכזי אחד שעליו ניתן להצביע ולסמן כקריטי, הוא הצורך להתאים את המצגת לקהל היעד : בין אם מדובר במשקיעים, יזמים, מהנדסים, ראשי ערים, אדריכלים וכו'.

חיסכון בזמן

אנו נאפשר לכם לחסוך בזמן וגם לנהל את משאבי הזמן שלכם בצורה יותר יעילה - לא תצטרכו לבזבז את זמנכם בהכנת מצגת, בניסיונות ניסוח כושלים וברגעים מתסכלים מול מסך המחשב - כך תוכלו להתמקד בניהול הפרוייקט ושיווקו. התקשרו עכשיו לחברת מדיהלאב ותקבלו הצעת מחיר אישית.

אמנות השכנוע והמכירה

כאשר אתם מזמינים מצגות עסקיות בנדל״ן עם חברת מדיהלאב אתם נהנים מכל היתרונות שניתן לצפות כאשר צוות מקצועי מכין עבורכם את המצגת. זוהי יכולה להיות מצגת הנועדה להפצה במייל או מצגת המועברת בצורה פרונטלית בפני הלקוחות או המשקיעים. תמיד, התוצאה המתקבלת היא מצגת איכותית ויצירתית, משכנעת ושמביאה מכירות או משקיעים.

שפה מקצועית ברמה גבוהה

אנגלית קלוקלת עלולה להשאיר רושם חובבני על המשקיעים או הלקוחות הפוטנציאליים. אנו עובדים עם צוות של דוברי אנגלית הבקיאים בדקויות השפה.

מצגת ברורה לפי קהל מטרה

אנו לוקחים בחשבון את קהל היעד בתהליך הפקת מצגת עסקית בנדל``ן, האם מדובר במצגת משקיעים לנדל״ן, מצגת יזמים, מצגת לאדריכלים, מצגת לראשי עיריות וועדות מחוזיות.

עיצוב מצגת עסקית בנדלן

עיצוב מצגת עסקית בנדלן על ידי הסטודיו שלנו, בניית שפה גרפית אחידה בהתאם לערכי החברה (מיתוג) הוספת הדמיות אדריכליות, ניתן לקבל את המצגת במספר פורמטים כגון מצגת פאוור פוינט כאמצעי המחשה פרונטלי, בנוסף אנו מספקים את המצגת בגרסת PDF שהיא גירסה קלה ומיועדת לשליחה במייל.

בקיאות בנושאים שונים

לכל עסק יש את תחום העיסוק שלו ואיתו הז׳רגון המקצועי המאפיין אותו; אלו הם מינוחים מקצועיים ובעלי משמעות בהם משתמשים להסביר את הנושא. במידה ומדובר במצגת לגיוס משקיעים בנדל״ן (או כל מצגת עסקית לנדל״ן), יש לדבר בשפתם של אנשי הנדל״ן עבורם מיועדת המצגת.

English presentation

בין לקוחותינו

טופס יצירת קשר

    כמה עולה מצגת עסקית בנדל"ן

    השאלה כמה עולה מצגת עסקית בנדל"ן תלויה מאוד בנסיבות ובמאפייני המצגת. הסכומים שבהם מדובר עבור כתיבת תוכן שיווקי ועיצוב מצגת עסקית בנדל"ן תלויים במספר מאפיינים: כמות השקפים, מועד ההגשה, האם המצגת מיועדת לשליחה במייל או בהצגה פרונטלית מול קהל, האם ישנם טקסטים מוכנים או נדרשת כתיבה שיווקית וקופירייטינג. בנוסף אנו מציעים שרותי הדמיות אדריכליות בתלת מימד. בין אם מדובר בהדמיית חוץ או פנים , יום או לילה, סטילס או סרטון קצר, אנו מסוגלים להפיק עבורכם הכל בצורה קלה מהירה ומקצועית. אנו מפתחים את המצגת על מספר פלטפורמות:

    Power Point, HTML 5, Prezi, Unreal Engine, Ventuz, Touch Designer.

    לכן השאלה כמה עולה מצגת עסקית בנדל"ן היא לא בהכרח השאלה הנכונה – השאלה הנכונה היא כמה שווה עבורכם מצגת עסקית מקצועית הפותחת דלתות, משיגה לקוחות ומשקיעים?

    להצעת מחיר עבור מצגת עסקית לנדל"ן אנא צרו עימנו קשר או מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר. תודה.