מצגת עסקית באנגלית

מבוא להכנת מצגת עסקית באנגלית

בעולם העסקים של היום, חברות מתנהלות מול השוק הגלובלי. והשוק הגלובלי מצידו מקבל בשמחה את הידע, החדשנות והיצירתיות של הטכנולוגיה הישראלית. אך מצד שני אל לנו לשכוח שאנו חיים בשוק תחרותי; עסקים רבים מתחרים מול הלקוח ויזמים רבים מתחרים על כספם של המשקיעים. על מנת להצליח בעולם העסקים הגלובלי, עלינו לדבר בשפתו המקצועית, ברהיטות… אך גם באנגלית.

מצגות עסקיות באנגלית ובעברית הן אינן אותו הדבר, גם מי שדובר אנגלית מתקשה להכין מצגת עסקית באנגלית להייטק; גם אלו מאיתנו אשר דוברים אנגלית ברמה גבוהה עלולים לטעות בניסוחים. במקרה ה״טוב״ המצגת תראה חובבנית, במקרה הרע זה עלול ליצור אי הבנות של ממש ולהפיל עסקאות. אז כיצד מכינים מצגת עסקית למשקיעים באנגלית?

סרטון הפקת מצגת עסקית באנגלית

השירותים שלנו בהכנת מצגת עסקית באנגלית

תרגול המצגת באנגלית עסקית ע``י מאמנת מוסמכת

עיצוב מצגת Power Point או PDF לשליחה במייל

מבנה המצגת העסקית באנגלית מותאם למשקיעים

המצגת מותאמת לכל פלטפורמה שתבחרו

עיצוב והפקת המצגת בפורמט רחב 16/9 HD ואפילו 4K !

שימוש בקופירייטר מקצוען באנגלית לכתיבת תוכן שיווקי

copywriting-in-english

קופירייטינג למצגת עסקית באנגלית

אין צורך להסביר ולתת דוגמאות מדוע מצגת עסקית באנגלית להייטק חייבת להיכתב בשפה גבוהה ומקצועית, הדבר נכון בהכנת מצגת עסקית למשקיעים באנגלית כמו גם ללקוחות או אפילו הודעות לתקשורת. אבל אם אתם מעוניינים במצגת אפקטיבית, ברורה ומשכנעת מוטב להפקיד את העבודה אצל מי שמתמחה בכתיבת תוכן שיווקי למצגת באנגלית (קופירייטינג למצגת עסקית באנגלית).

כל מצגת בסופו של דבר אמורה למכור; אולי אין מדובר במוצר אשר משווקים ללקוח אך כאשר אתם רוצים למצוא משקיעים אתם צריכים ״למכור״ את הרעיון – זוהי אמנם מצגת עסקית אך יש לכתוב אותה בשפה שיווקית המתאימה לקהל היעד.

דוגמאות למצגות עסקיות באנגלית

היתרונות שלנו בהכנת מצגת עסקית באנגלית

כאשר אתם מפקידים את הכנת המצגת עסקית באנגלית בידי מומחים לכתיבה שיווקית ועסקית אתם נהנים ממספר יתרונות אשר בהחלט משפיעים על ההצלחה העסקית שלכם:

חיסכון בזמן

כתיבת תוכן שיווקי למצגת שיווקית באנגלית היא תחום ההתמחות שלנו, היא התשוקה שלנו. עולם העסקים ובפרט הייטק תמיד לחוץ בזמן; הניסיון והמקצועיות שלנו יכולים לסייע לכם כאשר אתם צריכים מצגת בבהילות.

התמקדות בפעילות העסקית

אם אתם מפתחי אפליקציות, יזמים או מנהלי שיווק אתם בוודאי טובים בתחום שלכם. אנחנו לעומת זאת טובים בתחום העיסוק שלנו שהוא קופירייטינג למצגת עסקית באנגלית. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה וכך תהיו פנויים להתעסק בפיתוח העסק שלכם.

שפה מקצועית ברמה גבוהה

אנגלית קלוקלת עלולה להשאיר רושם חובבני על המשקיעים או הלקוחות הפוטנציאליים. אנו עובדים עם צוות של דוברי אנגלית הבקיאים בדקויות השפה.

מצגת ברורה וקולעת למטרה

אנו מתמחים במצגות עסקיות בעברית ובאנגלית; אנו מכירים גם את הצד הטכני ויודעים כיצד לבנות מצגת מסודרת וברורה המציגה את הנושא בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מצגת עסקית ברמה גבוהה

עיצוב מצגת עסקית באנגלית על ידי מעצב גרפי מקצועי, בניית שפה גרפית בהתאם לערכי החברה (מיתוג) הוספת אנימציה והדמיות, ניתן לקבל את המצגת במספר פורמטים כגון מצגת פאוור פוינט כאמצעי המחשה בפגישות אישיות או בכנסים, בנוסף אנו מספקים את המצגת בגרסת PDF שהיא גירסה קלה ומיועדת לשליחה במייל.

בקיאות בנושאים שונים

הצוות המנוסה שלנו בקיא בתחומי הטכנולוגיה והכספים ויודע להכין מצגת מקצועית המדברת אל קהל המטרה. כמו כן, בתור סטודיו One stop shop אנו יכולים לספק לך חבילת מיתוג בסיסית הכוללת כרטיסי ביקור וברושורים סרטי תדמית או סרטי המחשה למוצר/שירות שלכם.

English presentation

בין לקוחותינו

טופס יצירת קשר

    כמה עולה מצגת עסקית באנגלית

    השאלה כמה עולה מצגת עסקית באנגלית תלויה מאוד בנסיבות ובמאפייני המצגת. הסכומים שבהם מדובר עבור כתיבת תוכן שיווקי ועיצוב מצגת באנגלית תלויים במספר גורמים: בראש ובראשונה הוא מועד ההגשה. מבחינת הכתיבה השיווקית והקופירייטינג התמחור נעשה פר עמוד, לסוג הנושא אין שום השפעה על המחיר. מבחינה עיצובית התמחור למצגת נעשה פר כמות שקפים, רכישת מדיה (כגון: תמונות), ולבסוף מבחינה טכנולוגית נשאלת השאלה באיזה פורמט ועל איזו פלטפורמה המצגת תבנה

    Power Point, HTML 5, Prezi, Unreal Engine, Ventuz, Touch Designer.

    לכן השאלה כמה עולה מצגת עסקית באנגלית היא לא בהכרח השאלה הנכונה – השאלה הנכונה היא כמה שווה עבורכם מצגת עסקית מקצועית הפותחת דלתות, משיגה לקוחות ומשקיעים?

    להצעת מחיר עבור מצגת עסקית באנגלית אנא צרו עימנו קשר או מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר. תודה.